Özel Sağlık Sigortası Fiyatları

Özel Sağlık Sigortası ; kapsam dahilinde ki kişilerin karşılaşacağı sağlık durumlarında orta çıkan sağlık masraflarını karşılayan sigorta ürünüdür. Kişilerin belirleyeceği kriterlere göre fiyat farklılıkları göstermektedir ( hastane seçimi ve teminatlar gibi ).

15 Şirketten Özel Sağlık TeklifiÖzel Sağlık Sigortası İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Özel Sağlık hakkında merak ettiğiniz soruları bizlere iletebilirsiniz.

Özel sağlık sigortasında poliçenizi sadece yatarak tedavileri kapsayan bir poliçe olarak isteyebilir yada hem yatarak hem de ayakta tedavilerinizi karşılamasını isteyebilirsiniz. Bu teminatlara ek olarak doğum teminatları da bulunmaktadır.

Ek teminat olarak almanız halinde yılda bir kez belirlenen anlaşmalı kuruluşlarda ücretsiz Check-Up yaptırabilirsiniz. İsterseniz ayakta tedavi teminatınıza ek olarak diş tedavisi ve gözlük, cam, çerçeve, lens teminatı alabilirsiniz.

Özel sağlık sigortalarında yatarak tedavilerde bekleme süreleri mevcuttur, şirketlere göre farklılıklar göstermektedir, örneğin ; sağlık sigortası poliçesine sahip olduktan 3 ay sonra yada 6 sonra yatarak tedavilerinizi kapsamaktadır.

Yine şirketlere göre farklılık göstermek ile beraber örneğin; aynı sigorta şirketinde 3 yıl üst üste sigorta primlerinizi ödemeniz durumunda ( sağlık durumunuz kontrol edildikten sonra )sigorta şirketinin sizlere sunduğu önemli bir avantajdır. Fakat her özel sağlık sigortasını yaptıran kişiler için kesin bir yargı olmamak koşulu ile şirketler incelemelerini yaptıktan sonra bu özelliği sizlere sunabilmektedir.

Doğum masrafları teminatınız dahilinde karşılanır. Özel sağlık sigortalarında özellikle dikkat etmeniz gereken konulardan biri hastane ağıdır. Doğum yapmak istediğiniz hastane ağını seçerek istediğiniz doğum teminatlı sigorta poliçenizi alabilirsiniz. Hamilelik ile ilgili rutin kontroller ayrı bir teminat limitinden karşılanır, böylece doğum teminatınız azalmaz.

Acil durumlarda, en yakın donanımlı sağlık merkezine ambulansla ücretsiz ulaştırılırsınız.5240

Sigorta Poliçesi

25

Anlaşmalı Sigorta Şirketi

4000

Mutlu Müşteri

12

Mutlu Personell
Hizmetlerimiz

Herkes İçin Daha İyi Sigorta Hizmeti

services

Evinizin içindeki eşyaları ve ailenizi yangından, hırsızlıktan, depremden su baskınına kadar bir çok riske karşı koruma ve güvence altına alan çok geniş kapsamlı bir sigorta türüdür.

services

Sosyal güvenceli kişilerin SGK anlaşmalı özel hastanelerde sağlık hizmetlerinden ortaya çıkan fark ücretlerini karşılayan sağlık sigortası ürünüdür.

services

Hasar durumlarında karşı tarafta oluşan maddi zararları ve bedeni zararları güvence altına alan ve karşı taraftaki hasarları ödeyen bir sigorta ürünüdür.

services

Motorlu karayolu araçlarınızın hasara uğraması, yanması, çalınması v.b. durumlarda, mağduriyet yaşamamanız için yapılan sigorta ürünüdür.

services

İş yerinizin içindeki eşyaları yangından, hırsızlıktan, depremden su baskınına kadar bir çok riske karşı koruma ve güvence altına alan çok geniş kapsamlı bir sigorta türüdür.

services

Zorunlu Deprem Dask sigortası doğal afet olan depremin yaratacağı maddi zararlardan dolayı meydana gelen maddi zararları karşılayan bir sigorta türüdür.

Yorumlar

Mutlu Müşteri Yorumları

Sigorta acentemizden hizmet alan mutlu müşterilerimizden bir kaç yorum

Sigorta Teklifi

Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore

Mary Gregory

Doogle inc.

Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore

Mary Gregory

Doogle inc.

Lorem ipsum dolor sit amet, conse ctetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore

Mary Gregory

Doogle inc.

brand
brand
brand
brand
brand
brand